Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás 

Dareton nabízí sortiment vysoce kvalitních litých směsí a potěrů, které naleznou uplatnění především při realizaci podlah a plochých střech. Směsi jsou vyráběny přímo na staveništi, nebo dopravovány autodomíchávači. Ukládají se pomocí výkonných čerpadel.

Zdravotnictví

Pro prostředí, kde je prioritou hygiena a čistota, jsou potěry společnosti DARETON dokonalým řešením. Anorganická povaha materiálů brání množení bakterií, což pomáhá předcházet vzniku a šíření infekcí, jako je např. MRSA.

Administrativní budovy 

Pro kancelářské prostředí mohou specifické potěry nabídnout množství výhod. Naše vysokohodnotné potěrové produkty umožňují dosáhnout tenčí vrstvy, než mají běžná řešení. Výsledkem je odolný a flexibilní povrch při současném snížení celkové tíhy podlahy, což je ideální pro otevřené kancelářské prostory a vícepodlažní konstrukce.

Rezidenční projekty 

Lité směsi mohou mít při realizaci rezidenčních projektů široké uplatnění a pomáhají řešit rozmanité požadavky – vlhké místnosti, podlahové vytápění, podlahy bytů ve výškových budovách. Pro každý projekt s jistotou najdeme vhodnou litou směs, která svými vlastnostmi uspokojí všechny potřeby. Lité potěry jsou ideální pro použití s moderními systémy podlahového vytápění, což je u rezidenčních projektů stále častější požadavek.

Speciální aplikace

Dareton dokáže v případě potřeby vyvinout speciální produkty na zakázku. Náš zkušený technický tým je vždy připraven pomoci vám se specifickými projekty:

  • Volnočasová zařízení, hotely, zábavní centra a stadiony.
  • Průmysl a výrobní závody
  • Maloobchodní prostory a obchodní centra