Drobečková navigace

Úvod > Produkty a služby > Použití

Použití

Nabízíme našim zákazníkům sortiment vysoce kvalitních anhydritových, pískocementových potěrů, betonových a lehčených směsí, které naleznou uplatnění především při realizaci pochůzných i zátěžových podlah a plochých střech.

Dodávané směsi jsou vyráběny přímo na staveništi, nebo dopravovány autodomíchávači. Přesné dodržování výrobních receptur je přísně kontrolováno a výsledný produkt je testován v akreditované ČIA zkušební laboratoři.

Všechny námi dodávané směsi jsou čerpatelné. Ukládají se pomocí výkonných čerpadel.

Zdravotnictví

Pro prostředí, kde je prioritou hygiena a čistota, jsou potěry společnosti DARETON dokonalým řešením. Anorganická povaha materiálů brání množení bakterií, což pomáhá předcházet vzniku a šíření infekcí, jako je např. MRSA.

Administrativní prostory

Pro kancelářské prostředí mohou specifické potěry nabídnout množství výhod. Naše vysokohodnotné potěrové produkty umožňují dosáhnout tenčí vrstvy, než mají běžná řešení. Výsledkem je odolný a flexibilní povrch při současném snížení celkové tíhy podlahy, což je ideální pro otevřené kancelářské prostory a vícepodlažní konstrukce.

 

Rezidenční projekty

Potěrové směsi mohou mít při realizaci rezidenčních projektů široké uplatnění a pomáhají řešit rozmanité požadavky – vlhké místnosti, podlahové vytápění, podlahy bytů ve výškových budovách. Pro každý projekt s jistotou najdeme vhodnou potěrovou směs, která svými vlastnostmi uspokojí všechny potřeby. Naše potěry jsou ideální pro použití s moderními systémy podlahového vytápění, což je u rezidenčních projektů stále častější požadavek.

 

Speciální aplikace

U nás dokážeme v případě potřeby vyvinout speciální produkty na zakázku. Náš zkušený technický tým je vždy připraven pomoci vám se specifickými projekty:

  • Volnočasová zařízení, hotely, zábavní centra a stadiony.
  • Průmysl a výrobní závody
  • Maloobchodní prostory a obchodní centra