Drobečková navigace

Úvod > O nás > Profil firmy

Profil firmy

Kdo jsme?

DARETON betonové podlahy s.r.o. je ryze Českou společností a zabývá se výrobou, čerpáním potěrových a lehčených cementových směsí. Především pak pokládkou hrubých podlah soukromím firmám a fyzickým osobám. Hlavními službami, které jsou zákazníkům poskytovány, je výroba, doprava a pokládka Cementových zavlhlých potěrůBetonových mazanin, Cementových samonivelačních potěrů, Anhydritových samonivelačních potěrů, tepelných a kročejových izolací.

DARETON v České republice

Historie DARETONU  na stavebním trhu sahá do roku 1996, kdy byla založena jako fyzická osoba firma Karel Rešl. S téměř 20 letou praxí se řadíme na špičku stavenbního trhu v oblasti pokládky betonových podlah. V současné době působíme po celá České republice. Zřízením tří záchytných skladů (Praha, Prachatice, Prostějov), včetně pracovních čet a hlavního stavbyvedoucího vždy přímo v daném reginou se nám podařilo dosáhnout prvotřídní dopravní dostupnosti, tak i odborné pomoci našim zákazníkům přímo na stavbách v mimořádně krátkém čase. Máme za sebou přes 2 000 000 m2 zrealizovaných podlah a zaměstnáváme 25 profesionálů v oboru.

Společnost DARETON betonové podlah s.r.o. je vlastněna ze 100% jednatelem společnosti Karlem Rešlem.

....., aby realizace podlahy byla pro vás vždy co nejjednodušší...

....pro nás není jen prázdnou frází, ale slibem který dáváme svým zákazníkům. Pro nás znamená neustálou snahu nacházet nové technologie a způsoby řešení, tak ,aby realizace podlah byla pro vás, naše klienty, opravdu co nejvýhodnější a nejjednodušší.

....je příslib naší značky. Toto naše heslo říká našim klientům, co mohou očekávat, pokud si vyberou naše služby.

....je příběh naší značky. Vysvětluje, jak využíváme svých znalostí a zkušeností, abychom všem, kteří o to stojí usnadnili výběr a realizaci nejlepšího možného řešení podlahové konstrukce. Né vždy avržené skladby podlah v projektové dokumentaci bývají ideálním technickým či ekonomickým řešením daného projektu. Za 20 let, které se této činnosti věnujeme víme, že vždy je nejdůležitější navrhovat řešení na základě osobního jednání, požadavků, představ a přání zákazníka v kontextu s dodržením platných standardů, norem a technických parametrů pro daný projekt.